IELTS Kursları

Detaylı bilgi ve kayıt için:(0312) 280 44 50

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı) dünyanın en çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır. Her yıl 2 milyondan fazla kişi, IELTS sınavına girmektedir.
IELTS sayesinde, yurtdışında yaşamın, eğitimin ve çalışmanın kapılarını açacaksınız. Dünya çapında IELTS, aralarında devlet kurumları, akademik kurumlar ve istihdam kurumlarının da yer aldığı da 9.000’den fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir.

IELTS, göçmenlik için İngilizce yeterliliğini şart koşan ülkelerce kabul edilen tek İngilizce dil sınavıdır.

IELTS, Birleşik Krallık’a taşınmak veya orada yaşamak amacıyla vize başvurusunda bulunanlara yönelik onaylanmış ve güvenilir İngilizce dil sınavları listesinde yer alır.

Eryaman'da bulunan Dinamik Yabancı Dil Merkezi'nde IELTS dersleri öğrencinin mevcut seviyesi ve hedeflediği skor dikkate alınarak birebir ders veya mini grup dersleri şeklinde verilir. IELTS programlarımız kurucu müdürümüz Öğretim Görevlisi Cahit Uluğ liderliğindeki deneyimli akademik kadro tarafından sunulmaktadır. Siz de hedeflediğiniz IELTS veya TOEFL puanını almak için dil kursumuzdaki seçkin yerinizi alın.

.......................................................................................................................

Anahtar Kelimeler
Ankara IELTS Kursu
Eryaman IELTS Kursu
Batıkent IELTS Kursu
Yenimahalle IELTS Kursu
Ümitköy IELTS Kursu
Çayyolu IELTS Kursu
Etimesgut IELTS Kursu