TOEFL Kursları

Detaylı bilgi ve kayıt için:(0312) 280 44 50

TOEFL iBT® Sınavı hakkında

İnternet aracılığıyla yürütülen TOEFL iBT® sınavı, İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim görme yolculuğunuzun önemli bir parçasıdır. Bu sınava ek olarak ETS TOEFL® Programı, sınava hazırlanmanıza ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak araçlar ve kılavuzlar sağlar.

TOEFL iBT Sınavı Nedir?
TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer. Ve dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendirir.

TOEFL® Sınavına Kimler Girer?
Dünya çapında 30 milyondan fazla kişi, İngilizce dil yeterliğini göstermek için TOEFL® sınavına girmiştir. Ortalama İngilizce beceri seviyesi Orta ile İleri arasında değişir.

Bir yüksek öğrenim kurumunda eğitim almak isteyen öğrenciler
İngilizce dili öğrenim programına kabul edilenler ve edilmeyenler
Burs ve sertifika adayları
İlerlemelerini izlemek isteyen İngilizce dili öğrencileri
Vize başvurusu yapan öğrenciler ve işçiler
Eryaman'da bulunan Dinamik Yabancı Dil Merkezi'nde TOEFL dersleri öğrencinin mevcut seviyesi ve hedeflediği skor dikkate alınarak birebir ders veya mini grup dersleri şeklinde verilir. TOEFL programlarımız kurucu müdürümüz Öğretim Görevlisi Cahit Uluğ liderliğindeki deneyimli akademik kadro tarafından sunulmaktadır. Siz de hedeflediğiniz TOEFL veya IELTS puanını almak için dil kursumuzdaki seçkin yerinizi alın.

...........................................................................................................................

Anahtar Kelimeler
Ankara TOEFL Kursu
Eryaman TOEFL Kursu
Batıkent TOEFL Kursu
Yenimahalle TOEFL Kursu
Ümitköy TOEFL Kursu
Çayyolu TOEFL Kursu
Etimesgut TOEFL Kursu