YDS Kursları

Detaylı bilgi ve kayıt için:(0312) 280 44 50

                      

ERYAMAN MODADİL, kurucu müdürümüz Cahit Uluğ'un akademik deneyimi ve YDS konusunda 70'ten kitapları bulunan; Türkiye'de YDS, YÖKDİL, TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık konusunda öncü hocalarımız Rıdvan Gürbüz ve Suat Gürcan'ın öncülüğünde hizmet vermektedir. 2007 yılında English Exam Center (EEC) olarak kurulan merkezimiz Moda Dil olarak isim değiştirmiş ve English Exam Center, UzaktanYDS.COM, PassageWork.COM ve İrem Yayıncılık markalarını tek bir çatı altında toplamıştır. Sizlere yeni markamız MODADİL adıyla alıştığınız kaliteli hizmeti, üstelik tam da bizden bekleyeceğiniz gibi çıtayı hep daha yükseğe çekerek vermeye devam edeceğiz.
Diğer sınav çalışmalarında olduğu gibi YDS'e hazırlanırken de amaç öğrencinin yeterli düzeyde kelime ve dil kurallarını mantık çerçevesinde öğrenmesini sağlamaktır. Merkezimizde yapılan konu anlatımları ve sınav uygulamaları ile hem YDS'de hedeflediğiniz puanı alacak hem de geleceğinizi daha sağlam temeller üzerine kuracaksınız. Bildiğiniz gibi artık ezberlenmiş soru çözme yöntemleri günümüz sınavlarında fazla işe yaramamakta çünkü soru ve metinlerin de tam olarak anlaşılması gerekmektedir.
YDS Programlarımız, ÖN YDS ve YDS olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır. ÖN YDS'de amaç İngilizce kelime ve gramer altyapısı olmayan adayların yeterli düzeyde kelime ve dil bilgisi çalışması yaparak girecekleri YDS sınavında ortalama 50 puan alabilmelerini sağlamaktır. YDS programında ise hedef kurs başlangıcında 50 civarı not almış veya alabilecek durumdaki adayların girecekleri YDS sınavında 70 ve üstü puan almasıdır.


AÇILACAK KURS PROGRAMLARIMIZ

HEDEF: 2019 Mart YDS

Kurs Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 29.01.2019-21.03.2019
Ders Gün & Saatleri: Salı & Perşembe: 18:30-22:00
Cumartesi & Pazar: 14:00-17:30

Kurs Süresi: 8 Hafta

Toplam Ders Saati:120 Ders

Kontenjan: 16

Açıklama: Hafta içi derslerine katılamayan kursiyerler için Cumartesi 10:00-13:00 arası telafi dersleri yapılacaktır. YDS gruplarımıza kayıt olduğunuz anda uzaktan eğitim sistemlerimiz olan www.uzaktanyds.com ve www.passagework.com sistemlerimiz aktif hale gelecektir. Ayrıca YDS Kitap Setimiz de ücretsiz olarak verilecektir.

Anahtar Kelimeler
Ankara YDS Kursu
Eryaman YDS Kursu
Batıkent YDS Kursu
Yenimahalle YDS Kursu
Ümitköy YDS Kursu
Çayyolu YDS Kursu
Etimesgut YDS Kursu