Sunulan İmkanlar

Bir yabancı dil eğitimi almak sadece haftada belli sayıda ders almakla mümkün değildir. Öğrenmenin gerçekleşebilmesi için eğitim aldığınız kurumun sizi ders dışında da desteklemeye devam etmesi gerekmektedir. Dinamik Dil Merkezi her yaş ve düzey için ders dışı etkinliklerle öğrenmeyi pekiştirici çalışmalar yapmaktadır.

Kids (04-17) yaş arası çocuklar için haftalık kitap okuma programı yapılmaktadır. Bu program sayesinde her öğrenci haftada bir İngilizce kitap okumaktadır. Konuşma ve yazma becerilerini geliştirmelerini gelişrirmeleri için ise evde hazırlandıkları farklı konularda sunum çalışmaları yapılmaktadır.

Yetişkin Genel İngilizce gruplarındaki kursiyerler için ise haftalık kitap okuma ve sunumların yanı sıra ders dışı Speaking Club (İngilizce konuşma kulübü) çalışmaları yapılmaktadır.

 

YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, YKS-DİL ve benzeri akademik programlarımızı takip eden kursiyerlerimize eğitim aldıkları süre boyunca seviyelerine uygun online Passagework ve Uzaktan YDS gibi programlarımız hediye edilmektedir.