Erken İngilizce

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çocukların dış dünyayla temasları iyice artmış olup, onların dünya dili olarak kabul edilen İngilizceyi daha erken bir yaşta öğrenmeleri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü gerek teknolojik aletlerin kullanımında, gerekse izledikleri çizgi filmlerde çok miktarda İngilizce kelime kullanımı söz konusu olup bu dilin eksikliği çocukların kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olmaktadır.

Erken İngilizce, 04-14 yaş arası çocukların konuşarak, şarkı söyleyerek ve drama çalışmaları yaparak İngilizce öğrendikleri bir dil programıdır. Çocukların okula başlamadan İngilizce öğrenmeye başlamaları ve bu çalışmaları en az belli bir seviyenin üstüne çıkana kadar devam ettirmeleri bu dili daha kalıcı bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

Eryaman'da bulunan yabancı dil kursumuzda, 04 yaşından itibaren İngilizce dil eğitimi uygulamalı bir şekilde verilmekte olup, çocukların İngilizceyi doğal ortamında eğlenerek ve konuşarak öğrenmeleri sağlanmaktadır. Bu programa başlamak için hiçbir şekilde çocukların okuma ve yazma bilmeleri gerekmemekte olup dersler görsel ve işitsel metotlarla işlenmektedir.

Erken İngilizce Seviye

Comments are closed.