Cambridge Sınavları

Sayın Velimiz,
2019 Mayıs ayı sonlarına doğru Dinamik Modadil Akademsi tarafından yapilacak Eryaman Geneli Ödüllü Bursluluk ve Seviye Tespit Sınavıyla birlikte mevcut tüm öğrencilerimizin yıl donu seviyeleri ücretsiz bir şekilde tespit edilecektir. Ancak dileyen velilerimizin bağımsız bir kurum olan Cambridge English Assessment ile çocuklarının seviyelerini görmeleri açısından dış sınavlara girmelerine de olanak sağlanmıştır.

Uluslararası standartlar çerçevesinde hazırlanan Cambridge Young Learners sınavlarımız Starters, Movers, Flyers, KET ve PET olarak uygulanmaktadır. Her sınav öğrencilerimizin yaş ve dil düzeyi dikkate alınarak hazırlanmaktadır.
Çocuklarımız bu uluslararası sınavlara girerek hem dünya genelinde kendi seviyelerini tescil etmekte hem de planlı bir şekilde tüm bu aşamalardan geçerek ileri bir düzeyde dil öğrenmelerine olanak sağlanmaktadır.

Özel Dinamik Modadil Akademisi bünyesinde uyguladığımız yabancı dil eğitiminin dünya standartlarındaki yabancı dil eğitimine uyumluluğunu sağlayabilmek ve kanıtlayabilmek, CELA tarafından hazırlanan bu sınavda ortaya çıkacaktır. Bu hususta Eğitim Öğretim sürecinin başında planladığımız İngilizce eğitim programımızda bu standartlar üzerine kurulmuştur. Sınav sürecinin sonunda ulaştığımız başarı hedeflerimizin gerçekleşmesindeki en büyük kanıt olacaktır.

Cambridge Sınavları, dünyanın çeşitli ülkelerindeki kültürel farklılıkların da gözetilerek uygulanan deneme sınavlarının sonuçlarının değerlendirilmesi ile hazırlanır. Sınav değerlendirmeleri sınav sorularının Geçerlilik (Validity) ve Güvenilirlik (Reliability) hususları matematiksel formülasyonlarla saptanarak yapılır ve istatistiksel veri olarak hem okul hem de velilerle paylaşılır. Sınav sonuçları 2 yıl süreyle dünyanın her yerinde geçerlidir.

SINAV TARİHİ: 25 MAYIS
SINAV YERİ: ÖZEL ALTIN EĞİTİM KOLEJİ (ERYAMAN)
SEVİYE: (Kurstan bilgi alınız)
SINAV ÜCRETİ: Starter, Movers & Flyers: 280 TL
KET: 420 TL
PET: 490 TL
Çocuğunuzun bu sınava girmesini istiyorsanız SINAV GİRİŞ FORMUNU Dinamik Modadil Akademisi'nden alıp doldurarak sınav ücretini yatırarak en geç 27.03.2019 tarihinde kurs merkezimize bırakmanız rica olunur.

Saygılarımla,

Cahit Uluğ
Kurucu Müdürü

BANKA HESAP BİLGİLERİ:
EYLEM ÖZEL DİL KURSLARI MERSİN AKBANK POZCU ŞUBESİ IBAN : TR43 0004 6003 6288 8000 1265 72 ACCOUNT NO: 362 – 126572